Polecamy

Ośrodek Wczasowy Halny - Krynica Zdrój [Domy Wczasowe]

Informacje

Dane kontaktowe

Ośrodek Wczasowy Halny

adres: Ośrodek Wczasowy Halny
ul.Halna 14
33-380 Krynica Zdrój

Informacje

Położony w spokojnej i zacisznej części uzdrowiska, ok. 1 km. od centrum i ok. 3 km. od dolnej stacji kolejki gondolowej na Jaworzynę Krynicką, na ogrodzonym 0,5 ha terenie. Do dyspozycji gości oddajemy ok. 50 miejsc w pokojach 1, 2, 3, 4- osobowych z łazienkami i TV. Na każdym piętrze znajdują się czajniki bezprzewodowe. Na terenie ośrodka znajduje się m.in. jadalnia - smaczne, domowe żywienie świetlica z TV i video świetlica ze stołem do ping-ponga i piłkarzykami salka dydaktyczna kącik internetowy (4 stanowiska komputerowe ze stałym, sieciowym dostępem do Internetu) boiska do siatkówki i koszykówki basen letni zadaszona wiata do organizacji ognisk narciarnia duży parking zamykany

Oferta

Naszym gościom proponujemy: mały letni basen, miejsce na grill lub ognisko, plac zabaw, zamykany parking, w pobliżu tereny leśne, a w sąsiedztwie możliwość skorzystania ze sztucznej ściany wspinaczkowej należącej do GOPR. Cena za pobyt od 40 zł w zależności od sezonu (narciarnia, basen i parking w cenie). Dzieci do 8 lat - zniżka.

Atrakcje

Propozycje imprez: Zwiedzanie Nowego Sącza i Starego Sącza z przewodnikiem Zwiedzanie Krynicy (może być z przewodnikiem) Wyjazd na Słowację: Krynica - Konieczna - Słowacja - Bardejov - czas wolny na zakupy, zwiedzanie miasta, powrót do Polski Paint ball lub cross (dla starszych uczestników obozu) Możliwość jazdy na łyżwach - całoroczne, kryte, sztuczne lodowisko w centrum miasta Możliwość wypożyczenia rowerów górskich Wyjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką - przy wyjeździe tylko w górę możliwość zejścia szlakiem w dół do Krynicy (Czarny Potok). W zimie wyciągi narciarskie Wyjazd na Górę Parkową - "Rajskie ślizgawki" - w cenie wyjazdu kolejką linowo-szynową - jeden zjazd rynną; możliwość zejścia ścieżką turystyczną w dół do Krynicy w okolice Pijalni wód mineralnych Sankostrada (rynna + wózki) Możliwość jazdy konnej - stadnina koni + ujeżdżalnia "Krzemycze" SŁOTWINY zimą - wyciągi narciarskie, szkółka narciarska dyskoteki i ogniska z pieczeniem kiełbasy, barana lub prosiaka Piękne otoczenie, dużo zieleni, bliskość lasu oraz wiele atrakcji jakie oferuje Krynica stwarzają możliwość pełnego wypoczynku o każdej porze roku. O walorach uzdrowiska decydują lecznicze wody mineralne, czyste powietrze, specyficzny mikroklimat oraz liczne imprezy kulturalne odbywające się przez cały rok m.in. Europejski Festiwal im. Jana Kiepury. Dodatkową atrakcją uzdrowiska jest bogata oferta aktywnego wykorzystania wypoczynku, m.in. kolejka gondolowa na Jaworzynę Krynicką, piesze szlaki turystyczne, pobliskie piesze przejście graniczne ze Słowacją w Leluchowie lub samochodowe w Piwnicznej, możliwość jazdy konnej, "rajskie ślizgawki" na Górze Pakowej, letni tor saneczkowy, odkryty basen miejski, całoroczna hala lodowa. Zimą zapraszamy na narty! Dogodne tereny do uprawiania narciarstwa - 3 wyciągi narciarskie w centrum Krynicy, ok. 3 km kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką - a tam trasy narciarskie o różnym stopniu trudności ; ok. 3 km Słotwiny - kilka wyciągów narciarskich. W okolicach Krynicy - stacje narciarskie: Wierchomla oraz Piwniczna - Sucha Dolina.

Zdjęcia

Mapa

49.406430,20.950663