Polecamy

Willa u Marty - Tylicz [Pensjonaty]

Informacje

Dane kontaktowe

Willa u Marty

adres: Willa u Marty
Pułaskiego 6a
33-383 Tylicz

Informacje

 

Willa u Marty jest Obiektem kategoryzowanym na I kategorię Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej. To wyjątkowe wyróżnienie poparte jest naszym doświadczeniem, zamiłowaniem oraz pracą nad obiektem, w którą wkładamy całe nasze serce. Realizujemy każde nowe pomysły i spełniamy oczekiwania Klientów.

Wszystkim przybyłym Gościom gwarantujemy miły, domowy nastrój, w którym można się zrelaksować oraz odzyskać siły.

Nasz obiekt dysponuje windą, która ułatwi pobyt osobom starszym jak i rodzinom z małymi dziećmi, jak również przestronnymi, komfortowo wyposażonymi pokojami 2, 3, 4 osobowymi wyposażonymi w: bardzo wygodne łóżka, wysokiej klasy meble drewniane, TV Sat, czajnik bezprzewodowy, internet WiFi, lodówkę, toaletkę z lustrem, przestronną łazienkę. Tak gustownie urządzone pokoje mają umilić pobyt oraz wprowadzić w bajeczny czas relaksu.

Pokoje posiadają również pełne węzły sanitarne zasilane bieżącą wodą mineralną. Z tych samych źródeł pochodzi woda "Kropla Beskidu". Na korytarzach znajdują się lodówki dzięki którym można schłodzić napoje w upalne wieczory.

Ciągle podnosząc standardy naszego obiektu, poszerzając ofertę gotowi jesteśmy na przyjazd lubiących aktywnie wypoczywać Gości dla których obiekt został już wyposażony m.in. w stół do ping-pong\'a, stół do bilarda, bieżnię, piłkarzyki, saunę na podczerwień, solarium, tarczę z rzutkami, ciężarki do ćwiczeń siłowych.

Chcąc zadbać o zdrowie i urodę zapewniamy: matę do masażu limfatycznego, masaż VibroMax, masaż do rąk z piasku z Morza Martwego. Dodatkowo na życzenie Klienta wykonujemy: pedikiur, manikiur, maseczki oczyszczające, maseczki upiększające na twarz, możliwość organizacji aerobiku, rehabilitacji ruchowej (metoda PNF, Mc Kenziego, ćwiczenia wzmacniające mięśnie kręgosłupa, rehabilitacja tetraplegików, paraplegików) oraz masaży: klasycznych, relaksacyjnych, wibracyjnych jak również kąpiele ozonowe.

Dla najmłodszych naszych Gości przygotowaliśmy kącik zabaw komfortowo wyposażony w gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku, piaskownice, huśtawki, zjeżdżalnie. Istnieje również możliwość wypożyczenia gier planszowych oraz książek. Pamiętamy również o wszystkich mamach, które przyjeżdżają do nas ze swoimi najmniejszymi pociechami. Do dyspozycji na terenie Willi są: łóżeczko dla dziecka oraz wanienka do kąpieli.

 

 

Zdjęcia

Mapa

49.421247,21.027832